خدمات دیجیتال مارکتینگ

امروزه با تغییر فضای کسب‌‌وکار، روش‌های کسب درآمد هم در حال تغییر هستند. بازاریابی آفلاین از جمله مواردی است که به اندازه گذشته مؤثر نیست و شما باید با رویکردی نو به سمت بازاریابی دیجیتال حرکت کنید. بازاریابی محتوا و مدیریت شبکه‌های اجتماعی از موارد اصلی در دنیای دیجیتال به شمار می‌آیند.

مدیریت شبکه‌های اجتماعی

روزانه به طور میانگین ۲ ساعت و ۲۵ دقیقه از زمان مردم در شبکه‌های اجتماعی سپری می‌شود که در واقع مخاطبین هدف هر برندی محسوب می‌شوند.

اگر از حضور در شبکه‌های اجتماعی به صورت مستمرغافل شوید، مردم شما را فراموش می‌کنند! فعالیت درست و هدفمند در شبکه‌های اجتماعی مختلف، باعث می‌شود شما برند خود را به سادگی ماندگار کنید.

بر خلاف تصور عموم، انجام فعالیت‌های حرفه‌ای در شبکه‌های اجتماعی مستلزم دانش و وقت کافی برای به روز بودن و شناخت مخاطب هدف است. شما باید بتوانید ابتدا هدف برند خود را تعریف کنید، سپس با چیدمان درست و اختصاصی برای هر شبکه اجتماعی، در آن حضور داشته باشید.

ما در زارع تک با داشتن تیم متخصص، تمامی مراحل از جمله تعریف هدف، شناخت بازار هدف، تعیین استراتژی شبکه‌های اجتماعی و انتخاب برنامه اجرایی متناسب با هر شبکه‌ اجتماعی را برای برند شما انجام می‌دهیم.

تولید محتوا تخصصی

در قرن حاضر اهمیت محتوای با کیفیت برهیچ‌کس پوشیده نیست. در دنیایی که به واسطۀ دسترسی همگان به اینترنت، هر فردی از ملاک‌های یک محتوای خوب آگاهی دارد، افراد سعی می‌کنند متن و تصویر با کیفیتی داشته باشند تا با کمترین ایراد بتوانند بین هزاران رقیب دیده و انتخاب شوند.

البته تولید محتوا، به بخش‌های مختلف از جمله بصری و متنی قابل تفکیک است که در واقع هر مجموعه بسته به نیاز خود می تواند، تصویر، متن، ویدیو، پادکست و .. را تهیه و ارائه دهد. در این میان مجموعه‌ای موفق است که بتواند محتوای با کیفیت و منحصربه‌فرد خود را داشته باشد.

تیم زارع‌تک ابتدا با دقت برند شما را بررسی می‌کند، مخاطب هدفتان را شناسایی می کند و سپس محتوای جذاب، اصولی و ویژه‌ای را برای جذب و نگه‌داشتن مخاطب شما ارائه می‌دهد.

D

جهت دریافت مشاوره رایگان با ما در تماس باشید.

تماس با ما