خدمات

در تمام سا‌ل‌های فعالیت با تکیه بر علم و دانش متخصصین تیم زارع تک، همراه مشتریان خود بوده‌ایم. در تلاش هستیم دغدغه مشتریان را درک کرده و با صبوری به رفع نیازهای آن ها بپردازیم. خدمات زیر حاصل سال‌ها تجربه در زمینه‌های مختلف دنیای تکنولوژی است که با پشتیبانی 24 ساعته ارائه می‌شود.

مشاوره تخصصی

در واحد ارتباط با مشتری، بعد از جلسه‌ی نیازسنجی، تمامی خواسته‌ها و سلایق مشتری بررسی و به تیم توسعه و تحقیق انتقال داده می‌شود. تیم توسعه و تحقیق در نهایت با در نظر داشتن بودجه و زمان‌بندی مشتری، پیشنهادهای خود را در دسته بندی‌های متفاوت جهت تسهیل در تصمیم گیری ارائه می‎‌دهد.

خدمات تولید نرم‌افزار

تولید نرم‌افزار سفارشی تخصص ماست. تیم فنی متخصص و با تجربه  زارع تک با تسلط بر فناوری‌های روز، در همه مراحل نیازسنجی، طراحی، پیاده‌سازی، استقرار و پشتیبانی در کنار شما خواهد بود تا نیازمندی‌های نرم‌افزاری سازمان خود را به بهترین شیوه برطرف کنید.

خدمات برندینگ

مخاطبین یک برند را با هویت بصری آن (لوگو و رنگ سازمانی) می‌شناسند. برای ایجاد یک برند قدرتمند، ابتدا باید تعریفی کامل، دقیق و جامع از آن داشته باشیم. برای ایجاد یک برند باید هویت آن در ابعاد مختلف مشخص شود. ما این هدف‌گذاری را با توجه به پتانسیل‌ها و قابلیت‌های شما همراه با شناخت از پتانسیل های بازار شما را انجام می دهیم.

خدمات دیجیتال مارکتینگ

امروزه با تغییر فضای کسب‌‌وکار، روش‌های کسب درآمد هم در حال تغییر هستند. بازاریابی آفلاین از جمله مواردی است که به اندازه گذشته مؤثر نیست و شما باید با رویکردی نو به سمت بازاریابی دیجیتال حرکت کنید. بازاریابی محتوا و مدیریت شبکه‌های اجتماعی از موارد اصلی در دنیای دیجیتال به شمار می‌آیند.