محصولات

 

شرکت زارع تک با تکیه بر تجربه خود در زمینه پیاده‌سازی و تولید انواع محصولات نرم‌افزاری، با بهره‌گیری از کارشناسان خبره در امور تحلیل و طراحی سیستم و برنامه‌نویسی، با استفاده از تکنولوژی و متودولوژی روز دنیا محصولات نرم‌افزاری تولید کرده است که در ادامه توضیح مختصری از آن‌ها را می‌خوانید.

SchoolsNet

تیم زارع تک از اوایل فعالیت خود به دنبال توسعه زیرساخت‌های LMS و فناوری‌های آموزشی بوده و در این راستا از سال 1395(2016 میلادی) اقدام به ثبت دامنه schoolsnet.ir کرده و به دنبال اجرای زیرساختی جهت یکپارچه‌سازی و تسریع فرایند آموزش مؤسسات، مدرسان و شاگردان بوده است.  در تابستان 1400 هم‌زمان با همه‌گیری کووید-19(Covid-19 2020-2022) و به پشتوانه تجربه در توسعه و پایه‌ریزی پروژه آموزشی دیگری در آمریکای شمالی، اولین نسخه بومی سازی شده اسکولزنت با دامنه www.schoolsnet.ir را منتشر کردیم.

 

اسکولزنت به مؤسسات و مدرسان این امکان را می‌دهد تا با تشکیل حساب کاربری و تعریف نوع خدمات، سرویس‌های آموزشی خود را به صورت آنلاین به فروش بگذارند. رفع نیازهای تمامی مؤسسات آموزشی و مدرسان جهت مدیریت اصولی کلاس‌ها اعم از کلا‌س‌های مدرس مستقل از مؤسسه یا تشکیل کلاس‌های مختلف یک مؤسسه همواره دغدغه اسکولزنت بوده و در جهت رفع این نیازها قدم برداشته است.

HiSchoolLMS

شــرکت زارع تک از سال  2020 همکاری رسمی خود  را با کمپانی COE کانادا شــروع کرد. همکاری شــرکت با پروژه‌ی Highschool، سیســتم نرم افزاری مدیریت آموزشی و ارائه خدمات مهاجرت تحصیلی در تمامی سنین است. این پروژه در دو پلتفرم مجزا خدمات ویژه مدارس و دانش‌آموزان را دسته بندی کرده است.

 پروژه‌ی Hischool LMS اولین پروژه COE بود. LMS پلتفرمی برای مدارس و مؤسسات تحصیلی  اســت تا بتوانند کلاس‌های آنلاین خود را به صورت مداوم و با کیفیت برگزار کنند. با استفاده از این سیستم، مدارس می‌توانند از خدمات و سرویس‌‌های ما استفاده کنند که شامل برگزاری کلاس درس، ثبت‌نام دانش‌آموزان، امتحان گرفتن، ثبت نمرات، تولید و تنظیم مطالب  درسی و غیره… می‌شود. به زبان ســاده، این سیستم با ویژگی‌های بــه خصوص خود امــکان برگزاری کلاس آنلاین را به راحــتی و با اطمینان کامل برای شما به وجود می‌آورد.

آموزشگاه‌ها و مدارس مختلف می‌توانند به دو روش Moderator و Principal از این پلتفرم آنلاین در جهت خدمت‌رســانی به دانش‌آموزان استفاده کنند.

دانش‌آموزان نیز در پنل Hischool، بــا ورود اطلاعات خــود و مدرســه وارد سیســتم می‌شــوند و می‌تواننــد بــا آموزشــگاه مورد نظر ارتباط برقرار کنند. همچنین اطلاعات مفیــد و کاربردی در حوزه کانــادا و امور مربوط به زندگی و تحصیل در این کشــور در وب ســایت Hischool.me بارگذاری شــده و در اختیار مخاطبان قرار گرفته است.

Zicket

زیکت پشتیبانی از محصولات نرم‌افزاری برای شرکت‌ها را به صورت آنلاین انجام می‌دهد. همچنین سازمان‌ها می‌توانند از این سیستم برای ارتباط بین بخش‌های داخلی خود استفاده کنند که سبب می‌شود نقایص محصول نرم‌افزاری با سرعت بیشتری شناسایی و اطلاع رسانی شود و سرعت فرایند تولید و توسعه نرم‌افزار افزایش ‌یابد.

Graphic Studio

با پیشرفت روزافزون رسانه و ارتقاء اهمیت کیفیت صنعت گرافیک، نیاز به خدمات گرافیکی همواره در حال رشد است، زارع تک در جهت تکمیل کادر و خدماتش به مشتریان، اقدام به طراحی و پایه‌ریزی سامانه متمرکز گرافیکی با نام گرافیک استودیو کرده است.